Jump to content

prijava za slušanje pravosudnog ispita-tko je tu lud???!!!


metuzalemka

Preporučene objave

Visim danas na telefonu od 08.00 i non-stop dobivam vergl poruku: "Smjer trenutačno nije dostupan-molimo pokušajte kasnije" i dalje "Route congestion"!!! kao i 3 ili 4 x ranije! A onda ću vjerojatno dobiti milozvučnog portira negdje oko 11.30 (nakon upropaštenog jutra) koji će mi ljupko izjaviti da su svi termini za rujan popunjeni!!!

Tko je tu lud? :-x:-x:-x

Može li se slušanje prijaviti osobnim dolaskom u Dežmanovu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nevjerojatno, valjda sam već 50-ak puta okrenuo broj i uvijek ili "smjer nije dostupan" ili zvoni, ali se nitko ne javlja. Zovem od 9, sada je 10 do 1. Ima li uopće šanse?

Broj 3710-666 je inače centrala Ministarstva pravosuđa, barem prema podacima iz telefonskom imenika T-coma i Službe informacija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zar se ne može prijaviti samo prvog u mjesecu za taj mjesec?ja imala strku i zaboravila se prijaviti i planiram 1.10. zvati za taj mjesec a sad čujem da ima slobodnih termina za 10. mjesec i ne kužim.valjda onda rok za 10.počinje iza 15.og.uglavnom,4 puta sam slušala i do sad svaki put dobila vezu,zvala istovremeno i sa moba i sa fiksnog jer ima više linija,zato mob u jednu,telefon u drugu ruku,prste na redial i sretno :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Dakle, traje koliko i ispit, najdalje do 8 30, ima vas dosta,sjediš u klupama iza osoba koje odgovaraju i to ti je to. Nema velike mudrosti. :) Vidit ćeš i sama kad dođeš. p.s. objavi pitanja ako ti ne bude teško....vidim da ovi slušači ništa nisu novoga objavili pa ne mogu vjerovati da nisu kolegijalni. :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 10 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

molim opuzenku da napiše kako je dobila slušanje za 5.11.????????????? :panika:

 

pitam jer je jako bitno...obzirom da sam računala da tada već počinju usmeni za nas koji imamo pismeni u 10.mje????????????? :glavomozid:

 

pa zar opet nešto izmišljaju...pa to je nevjerovatno .....

 

IDIOTI NA KUB!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sad sam zvala ministarstvo, kaže tajnica da kad se ocijene pismeni (iz roka u 10-om) budu stavili popis onih koji su prošli online, sa rokovima za usmeni(najvjerovatnije u 11), pa da se budemo tek onda mogli prijaviti za slušanje (sve online)

 

Btw sve info bi trebale do kraja tjedna biti na stranicama ministarstva

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

dajte ljudi kako se sada prijavljuje za slušanje pravosudnog?

ja sam zvala 1.10, odmah mi se javija neki gospodin, i čim sam rekla za slušanje, reka je da će se prijavljivat priko interneta, da će ubrzo bit na stranici ministarstva. ja ka luda kopam po stranici zadnjih deset dana i ništa. ako ko zna nek mi javi, ili ću sutra opet zvat ministarstvo.

unaprid hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ja sam zvala Ministarstvo telefonski i rečeno je kako će prijave biti putem interneta na njihovoj stranici. Objaviti će datume usmenih a mi ćemo se klikom prijaviti na datum koji nam najviše paše. Rečeno je kako bi to trebalo biti zadnji tjedan u 10. mjesecu. Ja čekam i gledam, ali ništa za zasada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jučer mi tajnica rekla da još nisu ocijenjene presude iz građanskog, ali da bi trebale biti skoro (nema veze što su trebale biti ocijenjene prije tjedan dana... :misli: )

rezultati (+ prijave za slušanje) budu objavljeni vjerovatno slijedeći tjedan, a usmeni bi trebao biti 2 tjedna nakon objave - ergo, usmeni tek sredinom 11, najranije...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jednababaroga je napisao:

Ima li tko da bi mijenja datum slušanja. Ja sam uzela ponedjeljak 14.12 ujutro, ali ako itko ima da bi se mijenja, triba bi mi petak 11.12 popodne. Naravno ako se smije mijenjat. Pliz ljudi sestra mi diplomira u pon, tribala bi bit doma

 

ja imam petak 11.12. ali ujutro (8,00) a sad ni meni to ne odgovara, kvragu :tupan:

pa se možemo zamijeniti ako si ranoranitelj

javi na pp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

danas zvala ministarstvo za slušanje usmenog dijela pravosudnog i dobila od prve, ali sam dobila termin za 12.06. u 8,30 (subota, na Upravnom sudu) koji mi nikako ne odgovara.

 

Ako itko ima zakazan termin za subotu 29.05. a ne odgovara mu te bi htio zamijeniti termin molim da mi se javi na pp.

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija