Jump to content

Veterani mira


commando

Preporučene objave

Ne znam tko je gledao današnju emisiju, ali meni je više nego zlo od nje!

U ovo vrijeme kada se odlučuje o našim sudbinama na najokrutniji način, emisija je posvećena jednoj udruzi i još jednom u nizu njihovih putovanja po bijelom svijetu.

Ovaj put su malo obišli Australiju i još govore kako su napravili ogroman i uspješan posao.

Uz to su napomenuli kako su već obišli Argentinu, Maleziju ako se ne varam, cijelu Evropu, a da je sada na redu Kanada i SAD, a u Australiju će i dogodine!

Ljudi meni je zlo od svega.

Može biti HTV sram zbog ove emisije. Pustili su svega tri poziva i to naručena, a naravno da su pozivatelji hvalili taj ogromni "rad" koji su dotični obavili.

 

U drugom dijelu emisije su najavili inicijativu za osnivanje udruge branitelja iz Domovinskog rata i antifašista iz II svjetskog rata.

E to već nisam mogao dočekati, jer bih razbio TV.

Niti jedno slovo o ovome što nam se sprema!

 

Namjerno nisam htio navesti niti ime udruge, niti imena gostiju, ali iole upućeni znaku o kojim se osobama radi!

 

Sramota!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...znači nisam nista propustio....umjesto da stave teme ,poput braniteljskih sudbina ,smamnje braniteljskih mirovina i sl . oni- HTV stavlja teme uopće koje nemaju veze sa stvarnošću...naravno to je HTV ili ti državana("javna") TV pod kontrolom države...koju i naposljetku moramo plačat i to pod mus...bljak

 

...trebao bi rtl ili nova tv uraditi sličnu emisiju za prava i sudbine HB-a!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije to ništa čudno.

Sada HRT kontrolira kao član vijeća HRT-a ispred Hrvatskih Branitelja gosp. ZVONKO MILAS predsjednik udruge Uhbddr-a.

Ta udruga broji najmanje članstva od svih ovih poznatijih udruga, a dobija najviše novca iz proračuna. Mislim da jedino Hvidra dobije nešto više.

Inaće 100% Jadrankin igrač, ona ga je tamo i namjestila.

Ja ga poznajem, pa znam o čemu pričam.

Otkako je u Hrt-u i brat (Darko Milas) mu je počeo dobijati uloge u Hrvatskim sapunicama, a do tada potpuno anonimni glumac iz Osječkog kazališta.

Da ne pričam da si je u zadnjih godinu dana priskrbio BMW X6, koji eto baš priliči jednom Hrvatskom Branitelju pogotovo u ova krizna vremena.

Bacite pogled na cijenu: http://www.tomic.hr/hr/en/newvehicles/cjenici/BMW_X_modeli/X6_prices.html

 

Sramota!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemojte razbijat televizore,ima i drugih dobrih programa,pa morate gledat i DVD filmove.Moj stav o udrugama je valjda svima poznat,stalno pisem o tome,a nedugo sam i otvirio temu na taj problem.Molim Boga da vec jednom nestanu sa scene,ali to najvise ovisi o nama.Pljujte po njima na sve nacine i konstantno pa mozda dosadimo onoj lopovcini od Dakica i ostalima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovaj gore sa slikom kaže da ni jednu emisiju "Veterani mira" nije gledao? A vodi forum, briše postove, uvodi manire lijepog pisanja (ne smi se crvena velika slova i sl. )i ponašanja izvana a unutra u njemu kao stari milicjot.Koje bacanje magle, u koje svrhe i u čije ime .... navlačiti pa proslijediti onih koji nasjednu onima koji su za zo plaćeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nitko nije rekao da se ne smije sa crvenim slovima pisati, ali nije lijepo da budu tako ogromna da se izvitoperi topic, a ja sam na to pazio.

 

Za emisiju veterani mira sam napisao da je nisam gledao i ta me emisija uopće ne zanima (i to je moje pravo) iako sam HRVI, branitelj, dragovoljac,full staž....i uostalom tko si ti da ti ja uopće objašnjavam tko sam i što sam?

 

Za tebe sam "ovaj gore" i tu je kraj priče.

 

Nije mi jasna svrha tvog posta, ali nisam se nimalo naživcirao.

 

:vjeruj::belji:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Samo kad bi uskratili silne donacije udrugama, mislim da bi država mogla uzeti od braniteljskih mirovina samo 3%, tj. ta razlika do tih 10% bila bi ubrzo namaknuta.

Žalosno je, jer uruge trebaju živjeti od svojih članova, a ne sjediti po kavama, s nogama na stolcima, i kad im se obratiš, samo se češkaju po glavi, a pravog odgovora od nikuda. Ja neznam koga oni uopće mogu posavjetovati, uputiti, pomoći. Da sam ja na mjestu na kojem se to odlučuje, još danas bi im ukinuo sva davanja.

Jao li se nama ako će nam oni i dalje pomagati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi moji prijatelji ne vrijedi se zbog toga uzbuđivati. I taj HTV je od vladajućih pa moraju prenositi samo ono što im odgovara.Oni bi bili najsretniji da nas nema i da emisije o nama ne moraju ni puštati. Žalosno ali istinito.Još bih zamolio Mrljavca da ako može odgovori na moju temu "Molim savjet pravnika". Hvala i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

godinama se ne treba obracati udrugama za nikakvu pomoc.Nista oni ne pomazu.Sve sto nam treba to mozemo dobiti u uredu za branitelje,kako je tko iz kojeg grada,u ministarstvu branitelja ili u HZMO-ukoliko su neka pitanja vezana za mirovine.Opskrbnine,jednokratne pomoci,knjige za djecu itd. osigurava se iz proracuna.Imamo po svim dijelovima Hrvatske psihosocijalne centre.Sve to nema nikakve veze sa udrugama.Ja sam nedavno pisao o tome kad sam izlazio iz HVIDRE oni su mi prijetili da gubljenjem njihove iskaznice gubim pravo na besplatni prijevoz ZET.Otidem u ured za branitelje i oni mi daju potvrdu za prijevoz i podignem u ZET-u besplatni godisnji pokaz.Oni postoje samo radi sebe.Dobro kaze kolega,pitanje je koliko bi trebalo snizit mirovine da se ti paraziti ne financiraju,mozda manje :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

commando je napisao:

Ne znam tko je gledao današnju emisiju, ali meni je više nego zlo od nje!

U ovo vrijeme kada se odlučuje o našim sudbinama na najokrutniji način, emisija je posvećena jednoj udruzi i još jednom u nizu njihovih putovanja po bijelom svijetu.

Ovaj put su malo obišli Australiju i još govore kako su napravili ogroman i uspješan posao.

Uz to su napomenuli kako su već obišli Argentinu, Maleziju ako se ne varam, cijelu Evropu, a da je sada na redu Kanada i SAD, a u Australiju će i dogodine!

Ljudi meni je zlo od svega.

Može biti HTV sram zbog ove emisije. Pustili su svega tri poziva i to naručena, a naravno da su pozivatelji hvalili taj ogromni "rad" koji su dotični obavili.

 

U drugom dijelu emisije su najavili inicijativu za osnivanje udruge branitelja iz Domovinskog rata i antifašista iz II svjetskog rata.

E to već nisam mogao dočekati, jer bih razbio TV.

Niti jedno slovo o ovome što nam se sprema!

 

Namjerno nisam htio navesti niti ime udruge, niti imena gostiju, ali iole upućeni znaku o kojim se osobama radi!

 

 

 

Evi i ja bih se uključio u raspravu.Neki dan sam otišao na kavu i tamo sreo poznanika iz rata,kažem poznanika jer veći epitet ne zaslužuje.Nakon jednog izlaganja o njegovom boravku u Lurdu s udrugom,onako uz put me upita u kojoj je zemljI svetište Fatima,jer on je sredio za ovu godinu putovanje.Ministarstvo izdašno financira takve a neznaju pošteno ni oće naš izmoliti.

Sramota!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...sve se zna (hdz),a i da je netko drugi bilo bi isto.mi im služimo samo za promociju,da netko ugrabi fotelju za sabor ili političku karijeru,da malo mazne love i slično.svatko se nažalost mora sam snalaziti u svemu,a oni koji bi trebali raditi za nas samo su na platnom spisku,ma bolje da ne trošim riječi uzalud,samo popizdim....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija