Jump to content

Ekipa za travanj


Mariola

Preporučene objave

:-) haj i ja idem ali mjesec dana kasnije. Nego kak vi stojite s gradivom? ja sam u totalnoj komi, imam osjećaj da da neću stići, obzirom da radim u državnoj upravi, imam samo slobodno što si uzmem od godišnjeg, a to će biti mjesec dana pred ispit....Tješim se što idem po skraćenom programu tak da bar ne moram ućiti upravno,ustav i radno.Možda samo panićarim :-?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma, ide mi svakako... nekad se nečeg super sjetim pa sam sva sretna, ali većinu stvari se sjećam samo kratkoročno - par dana nakon što sam nešto pročitala počinjem zaboravljati i dok dođem na drugi predmet zaboravim šta sam radila prije, ali tako je valjda svima. skraćeni program ipak puno znači jer polažeš 3 ispita manje. sretno

tratinčica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo i ja spremam za travanj. U totalnoj sam komi, a jos nisam počela s građanskim. Imam osjećaj da mi u glavu ništa više ni nestane, kao i osjećaj da tamo ničeg ni nema. Samo se nadam da ispitni rok neće početi prije osamnaestog jer sam u tom slučaju otpisana. Ako tko od ekipe ima skriptu za građansko molim da mi istu dostavi na : natasa.ruzicka@bj.hinet.hr Thanks!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Kada sam ja spremala pravosudni ne da sam bila luda, već mislim da moj stupanj ludosti ne bi tolerirali niti u vrapću. A ipak sve se to preživi. Na žalost RENOS ti nisi jedini primjer ljudi koji raskidaju državno - pravne sveze s ljudima koji ih okružuju. Preostaje samo vjerovati da je to trenutno stanje ludosti i da kada položimo ovaj ispit: SVE SE VRAĆA U NORMALU!!!! Barem je meni tako bilo, a vjerujem da ja nisam iznimka. Drži se!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ha ha ha. Ova je stvarno dobra. Morat ću to curi spomenit. Ima da pukne od smija, ali usitinu i je tako. Ne samo da je teško nama koji ga spremamo i da traži odricanja od nas, već i od onih koji su oko nas, ali valjda će jednog lijepog dana i to sve proći.

Ma svi smo mi tu, ali vidi se da su posljednje pripreme u tijeku i zato nas nikako nema na forumima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam super sretna, stavili su me za svibanj ali ne znam također kako će moj šef biti sretan što će to biti još tri tjedna duže a on je računao 18. travanj, jer "dobila" sam teška srca i teškom mukom četiri tjedna mojeg godišnjeg odmora i to 2 tjedna godišnjeg odmora koji nisam koristila prethodne godine i 2 tjedna godišnjeg odmora tekuće godine, što znači da do slijedeće godine nema odmora, a možda niti posla, jer mi ne pada na pamet ići raditi do ispita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma još i gore. Ja radim od 8-16 sati sa strankama i bojim se za koga ne ubijem kada me upita kakvu glupost i očekuje da ga saslušam sa punom pažnjom i dam mu odgovor na njegovo pitanje i to sve popratim sa osmijehom od uha do uha. Očekujem da ću tjedan dana prije ispita dobiti slobodno ali to je pod velikim upitnikom. Inače, suprug se u zadnje vrijeme pritajio ne znam da li poradi moje face ili ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izludit ću! Kako idem po pitanjima tako vidim da apsolutno nemam pojma o ničemu, eventualno nešto iz petnih žila uspijem izvući i to je onda odgovor od 1/2 rečenice, da me ispitivači čuju rekli bih mi da se tako ni na tržnici ne razgovara. Mislim da sam ipak malo ubrzala s prijavom. Što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Konačno je i to iza nas.

Ljudi moji kako je bilo ne znam kako da vam opišem. Mislim da se to ne da opisat to jednostavno treba doživit i PREŽIVIT!

Ni sam ne znam koliko sam Persena proguta i isproba ostalih tehnika nastojeći se smiriti, ali žao mi je što ovako turobno zvučim ništa ne pomaže.

Docimer u hotelu mi je bio još luđi, drmao je sve što se našlo pod ruku :-D , Nikola care legendo RESPECT, ali ne brinite uistinu stoji ona da kad jednom sjednete pred komisiju smirit ćete se poput malog djeteta i samo će te se usredotočit na ispitivača i iz vas će ti odgovori izlazit a da toga niste ni svjesni.

Još ako se potrefi dobra i ugodna komisija kao nama jučer-NO FEAR!

P.S. čak i "zloglasni" Vičić, nije tako zloglasan. Zato ljudi SRETNO SVIMA!!!

još jedan P.S. posebno velika hvala Silvestru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija