Jump to content

Brisanje uknjizbe iz zemljisne knjige - Hvar, Stari Grad


bersis

Preporučene objave

Dobar dan,

 

moj odvjetnik je predao predmet radi brisanja uknjizbe iz zk. Predmet je predat vec preko 1,5 godina a sudac do danas nista nije ucinio. Odvjetnik pise pozurnice koje sudac izgleda ignorise.

 

Dali je brisanje iz zemljisne knjige neka komplikovana stvar ili u cemu je problem? Za cega ima te pozurnice ako ih sudac ignorise. Imaju vise sudije na sudu, sta su toliko spori.

 

Sta tim ljudima na sudu u Starom Gradu toliko treba da nesto pokrenu?

 

Meni to nije jasno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Početkom 12-og mjeseca prošle godine, podnesen prijedlog za pokretanje ispravnog postupka, do danas ništa.

Zvao, i tek su u obradi šestog mjeseca, što je, kažu super, i kažu imam sreću što je to u suca koji je najažurniji.

Rješenje o nasljeđivanju, još je u radu, i nije provedeno u ZK, već više od godine i pol.

Tako da ih ima još.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Dali mogu ja poslati Zupanijskom sudu u Splitu pozurnicu ili zahtjev za sudjene u razumnom roku? To da Zupanijski sud donese rjesenje i da bi se stvar jednom resila. Kad se raspitam kod suda u Starom Gradu mi pricaju da je predmet kod sudca na rjesenju. To su samo bajke, skoro dvje godine se nalazi spis kod sudca a nista se nije rjesilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija