Jump to content

ima li kd?


markun

Preporučene objave

postovani,

 

radim u jednoj firmi te sam na jedan poslovan upit u emailu odgovorila i potpisala se imenom i udanim prezimenom, ali sam ujedno dodala (nehajno) i djevojačko prezime te uopće nisam išla za tim.

 

Došao mi je direktor i rekao da kako sam se mogla potpisati djevojačkim prezimenom kad na memorandumu isto ne stoji i da je to u domeni kaznenog djela i da mogu imati problem s njim.

 

Da li doista ovaj slučajni dodatak djevojačkog prezimena može imati za posljedicu kaznenog , prekršajnog ili neke druge odgovornosti?

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

postovani,

 

radim u jednoj firmi te sam na jedan poslovan upit u emailu odgovorila i potpisala se imenom i udanim prezimenom, ali sam ujedno dodala (nehajno) i djevojačko prezime te uopće nisam išla za tim.

 

Došao mi je direktor i rekao da kako sam se mogla potpisati djevojačkim prezimenom kad na memorandumu isto ne stoji i da je to u domeni kaznenog djela

 

U domeni kaznenog djela sigurno nije.

 

 

 

i da mogu imati problem s njim.

 

Da li doista ovaj slučajni dodatak djevojačkog prezimena može imati za posljedicu kaznenog , prekršajnog ili neke druge odgovornosti?

 

Prije bih rekao da bi se ovakva neuobičajena reakcija direktora na vaše (nehotično) upisivanje dodatnog prezimena mogla smatrati neprimjerenim referiranjem na vaš bračni status.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što se tiče KZ, namjera je bitna komponenta kod k.d.:

 

Računalno krivotvorenje čl. 270 "... u namjeri da se oni uporabe kao vjerodostojni ..."

Krivotvorenje isprave čl. 278 "... s ciljem da se uporabi kao prava ..."

 

Namjera se ne spominje (znači može biti i nepažnja) kod čl. 279 Krivotvorenje službene ili poslovne isprave

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je bio email s odgovorom kako zahvaljujemo na pozivu za poslovni ručak te da ne možemo sudjelovati jer smo taj dan zauzeti...zahvalila sam se na pozivu i eto slučajno upisala i djevojačko prezime.... Navodno mi slijedi razgovor s direktorom jer je to po njemu ozbiljno djelo...čak je spomenuo kazneno,prekrsajno ili protivno pravilima firme...od šoka se ne sjećam.....ne bih da sam ostvarila kakvu korist ili ubila nekog u najmanju ruku....

 

Imate li savjet što da kažem direktoru bude li upirati u neka od djela? Također, da li email uopće se smatra ispravom?

 

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Namjera se ne spominje (znači može biti i nepažnja) kod čl. 279 Krivotvorenje službene ili poslovne isprave

 

Navedeno djelo također moguće je počiniti isključivo s namjerom, tako da je nehaj isključen.

 

@ Markun

 

A što savjetovati? Meni ovo izgleda kao da ste se vi zamjerili svom šefu i sada traži "dlaku u jajetu", ali vi sama najbolje znate s kim imate posla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... Navodno mi slijedi razgovor s direktorom jer je to po njemu ozbiljno djelo...čak je spomenuo kazneno,prekrsajno ili protivno pravilima firme...od šoka se ne sjećam.....ne bih da sam ostvarila kakvu korist ili ubila nekog u najmanju ruku....

 

Imate li savjet što da kažem direktoru bude li upirati u neka od djela? Također, da li email uopće se smatra ispravom?

 

 

Vaš direktor je osoba sa izrazitom pasivno-agresivnom osobnošću.

Sa takvima je izuzetno teško racionalno i argumentirano raspravljati. Najbolje ih je u životu staviti na 'ignore'. Ali ovaj vam je nadređeni, pa to ne možete.

Ali jednako tako, morate znati da ako sada popustite takve situacije i prigovori će se multiplicirati . Vrlo vjerojatno vas je sada uzeo kao cilj za ispucavanje svojih frustracija zato jer više 'brinete' nego druge osobe i prigovore ove vrste smatrate ozbiljnijim nego drugi. Ako se pokorite bez riječi, stavili ste si metu na leđa i radno okružje bi vam se moglo pretvoriti u pakao.

 

Kako se postaviti?

 

Prvo bi mu trebali reći da ste konzultirali poznanika koji je pravnik i koji je objasnio da u tome nema ni primisli kaznenog djela ili prekršaja, jer se niste potpisali lažnim imenom niti sa bilo kakvom namjerom nego omaškom. Recite to kao usput. Prijatelj tako kaže, a on je pravnik/odvjetnik votevr...

Isto tako, recite da ne vidite kako bi ta omaška na bilo koji način štetila tvrtki, i da smatrate uvredljivim da se vaš bračni status mora u firmi sakivati.

Recite da vam je žao što se ta omaška smatra tako ozbiljnom pogreškom, i da se više neće ponoviti.

 

Činjenica da ste konzultirali nekoga prijatelja za pravni savjet trebala bi direktoru sugerirati da ćete znati braniti svoja prava zakonskim putem ako vas jače 'napadne', a opaska u vezi predbacivanja bračnog statusa da bi se moglo postaviti i pitanje šikaniranja i bullinga u tom smislu.

Opaska da 'se to neće ponoviti' trebala bi dovoljno nahraniti njegov ego.

 

Budite pritom hladni i indiferentni, distancirani - nemojte dozvoliti da vam prorade emocije. Ne agresivni u svojoj obrani, nemojte 'optuživati' za pretjeranu reakciju, ali ne smijete biti niti previše defanzivni u smislu da se posipate pepelom i 'molite za milost'.

 

Nadam se da ste razumjela.

 

Evo , ja bih tako napravio.

 

 

ps.

Osobno ne bih tako, nego bi mu odmah rekao da svoje frustracije proba ispucavati na nekom drugom.... but that's just me.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije svega hvala svima. Velikim ste dijelom u pravu. Direktoru nije najbolje u zadnje vrijeme i sve frustracije na nama iskaljuje....Meni je svakako bitno da nema elemenata bilo kojeg djela koji mogu ići protiv mene.

 

Iz takve jedne paušalne omaške , pa mi takav scenarij stvarati, je van svake pameti i to za običnu pozivnicu za ručak....

 

Svakako, svima najljepša hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

> Također, da li email uopće se smatra ispravom?

 

Može biti - nekad se pravne stvari mogu rješavati putem e-maila, npr. prema Zakonu o zaštiti potrošača, ako trgovac dopušta prigovore putem e-maila...

 

U KZ je definicija:

Čl. 87

(15) Isprava je svaki predmet koji sadrži zapis, znak ili sliku koji je podoban ili određen da služi kao dokaz neke činjenice koja ima vrijednost za pravne odnose.

 

 

Usput, još jedan članak :)

Zlostavljanje na radu

Članak 133.

(1) Tko na radu ili u vezi s radom drugog vrijeđa, ponižava, zlostavlja ili na drugi način uznemirava i time naruši njegovo zdravlje,

kaznit će se kaznom zatvora do dvije godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija