Jump to content

Parking Kazna


Trk32

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Ne znam jesam li temu pogodio, međutim, u Zagrebu sam neki dan u crvenoj zoni dobio kaznu za parking, stalno vozim jedan auto, taj dan sam vozio drugi auto... Platio parking za svoj auto pošto mi je navika te dobio kaznu radi krivo poslane registracije.

 

Pitanje.

Posto znam da postoje neke nove stvari vezane za parking u zagrebu.

Kako mogu iskoristiti onu "opomenu", ono sto se pricalo da ce nam se prva kazna za parking i za zet vožnju u tramvaju oprostiti posto se to svakome moze desiti.

 

Kako ja tu opomenu mogu "iskoristiti" gdje da se javim?

Nikada prije kaznu za parking dobio nisam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako je ova novina najavljena u zanimljivo (predizborno) vrijeme, a između ostaloga je rečeno da će se evidencija voditi u sjedištu komunalnog i prometnog redarstva, dodatne info možete zatražiti na navedene tel. odjela za prometno redarstvo na http://www.zagreb.hr/sektor-za-komunalno-i-prometno-redarstvo/5044

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

 

Ne znam jesam li temu pogodio, međutim, u Zagrebu sam neki dan u crvenoj zoni dobio kaznu za parking, stalno vozim jedan auto, taj dan sam vozio drugi auto... Platio parking za svoj auto pošto mi je navika te dobio kaznu radi krivo poslane registracije.

 

kazna za parking? ili misliš dnevnu kart.

kaznu za parkiranje dobiješ ako parkiraš na mjestu gdje je zabranjeno parkiranje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kazna za parking? ili misliš dnevnu kart.

kaznu za parkiranje dobiješ ako parkiraš na mjestu gdje je zabranjeno parkiranje.

 

 

Dnevnu kartu sam dobio... Objasnio sam situaciju u daljnjem tekstu što se desilo pa se iz toga moze zakljuciti posto nisam platio parking za taj određeni auto da su mi dali dnevnu parking kartu u crvenoj zoni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dnevnu kartu sam dobio... Objasnio sam situaciju u daljnjem tekstu što se desilo pa se iz toga moze zakljuciti posto nisam platio parking za taj određeni auto da su mi dali dnevnu parking kartu u crvenoj zoni.

 

imaš dokaz o plaćanju parkirne karte ? čuvaj ga . ako dođe do ovrhe podnesi prigovor na potraživanje u cijelosti i osporavaj dug.prigovoru priloži doaz. koristi uslugu odvjetnika.

auto nema obvezu plaćanja parkiranja. tu obvezu ima vozač.

http://kvarnerski.com/afera-trese-opatiju-inspektorat-ustanovio-liburnija-parking-provodi-nepostenu-poslovnu-praksu/

 

dnevna parkirna karta je ustvari ugovorena kazna

pravomoćna presuda sud u Osjeku, Stalna služba u Valpovu broj:POvrv-876/15-8

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imaš dokaz o plaćanju parkirne karte ? čuvaj ga . ako dođe do ovrhe podnesi prigovor na potraživanje u cijelosti i osporavaj dug.prigovoru priloži doaz. koristi uslugu odvjetnika.

auto nema obvezu plaćanja parkiranja. tu obvezu ima vozač.

http://kvarnerski.com/afera-trese-opatiju-inspektorat-ustanovio-liburnija-parking-provodi-nepostenu-poslovnu-praksu/

 

dnevna parkirna karta je ustvari ugovorena kazna

pravomoćna presuda sud u Osjeku, Stalna služba u Valpovu broj:POvrv-876/15-8

 

Desilo se u Zagrebu, ja sam parking uplaito preko mobitela kao i inace ali za registraciju auta koji inace vozim, a ne za taj koji sam vozio taj dan te sam dobio dnevnu kartu posto sam preko mobitela uplatio parking za krivu registraciju auta. U ponedjeljak cu se javiti u odjel prometnog redarstva zagreb te vidjeti mogu li mi dati samo opomenu posto je to u zagrebu nesto novo uvedeno.

Hvala na pomoci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija