Jump to content

Upit?


joo100

Preporučene objave

Poštovani,

Vjerojatno je vec bilo ovakvih upita ili sam ih i sam postavio,vise se i ne sjecam,ali..

Osoba je na dugotrajnom bolovanju zbog vise dijagnoza,jos uvik se cekaju neke pretrage,posto je proslo vise od 12.mjeseci bolovanja,doktor opce prakse treba napravit obrazac 1IN zbog dokumentacije za hzmo vjestacenje,od poslodavca je dobiven ovrazac 2IN opis posla,

Doktor opce prakse kaze da ce zvat pacijenta cim napravi dokumentaciju da se odnese na hzmo,

E sad,osoba ima 50 godina života,hrv,branitelj,nije dragovoljac,borbeni sektor malo vise od godinu dana,sve zajedno ima staza oko malovise od 28 godina,

Sto moze ocekivat il ne triba nista ocekivat?hvala na odg...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , joo100 je napisao:

Poštovani,

Vjerojatno je vec bilo ovakvih upita ili sam ih i sam postavio,vise se i ne sjecam,ali..

Osoba je na dugotrajnom bolovanju zbog vise dijagnoza,jos uvik se cekaju neke pretrage,posto je proslo vise od 12.mjeseci bolovanja,doktor opce prakse treba napravit obrazac 1IN zbog dokumentacije za hzmo vjestacenje,od poslodavca je dobiven ovrazac 2IN opis posla,

Doktor opce prakse kaze da ce zvat pacijenta cim napravi dokumentaciju da se odnese na hzmo,

E sad,osoba ima 50 godina života,hrv,branitelj,nije dragovoljac,borbeni sektor malo vise od godinu dana,sve zajedno ima staza oko malovise od 28 godina,

Sto moze ocekivat il ne triba nista ocekivat?hvala na odg...

Znate ono kako se kaže treča" sreča" tako je bilo kod mene  a vama je ovo prvi put da izlazite na viještačenje i teško je bilo šta prognozirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , joo100 je napisao:

Hvala na odgovorima,

Doktor opce prakse ce tek ispunit 1IN...pa dok se to odnese na hzmo...

Culi smo da se otprilike ceka oko mjesec-dva?

Da li odluku dobijete kući pismeno ili dobijete pismeno poziv da tog i tog datuma dođete na vještacenje i tamo cujete odluku?hvala

Dobije se poziv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 02. 06. 2023. u 12:17, joo100 je napisao:

Poštovani,

Vjerojatno je vec bilo ovakvih upita ili sam ih i sam postavio,vise se i ne sjecam,ali..

Osoba je na dugotrajnom bolovanju zbog vise dijagnoza,jos uvik se cekaju neke pretrage,posto je proslo vise od 12.mjeseci bolovanja,doktor opce prakse treba napravit obrazac 1IN zbog dokumentacije za hzmo vjestacenje,od poslodavca je dobiven ovrazac 2IN opis posla,

Doktor opce prakse kaze da ce zvat pacijenta cim napravi dokumentaciju da se odnese na hzmo,

E sad,osoba ima 50 godina života,hrv,branitelj,nije dragovoljac,borbeni sektor malo vise od godinu dana,sve zajedno ima staza oko malovise od 28 godina,

Sto moze ocekivat il ne triba nista ocekivat?hvala na odg...

Poštovani da li vaš prijatelj ima HRVI za stalno ili ide na vještačenje kao civilna osoba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,jos uvijek cekamo da doktor ispuni 1IN,da ima taj obrazac oko 6 stranica?...

Nakon tog cemo sve odnit na hzmo i onda valjda cekamo poziv da cujemo vjestacenje odluku...

Doktor kaze da predamo i 2IN opis posla a i potvrde o hrvbranitelju borbeni sektor pa sto bude,bude...osoba nema hrvi status..

Prvi put na vjestacenju...sto bude bude....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija