Jump to content

ovrha


vperic

Preporučene objave

Tel .sam razgovarao sa djelatnicom u ht u.imam duzan cca 10000kn sa sudskim troskovima i tr odvjetnika i kamatama.na fini jos nisam blokiran.dug je star preko deset godina.Pitanje glasi:nakon deset godina od prispjeca racuna i donosenja rjesenja za naplatu je li moguce tek sada ocekivati blokadu racuna,ili je mogucno nastupila zastara?rjesenje osobno nikakvo nisam dobio jer sam mjenjao prebivaliste, a ne znam je li bio prijedlog ovrhe i sl.nisam primio nikakav sudski poziv.je li to sta utice na tijek postupka.primitak rjesenja?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zašto si zvao hrt?

 

ako u policiji imaš navedenu adresu prebivališta dužni su ti poslati rješenje o ovrsi na adresu navedenu u MUP-u.

 

ako nisi potpisao prijavu za rtv pristojbu kako su ti mogli poslati rješenje za ovrhu. našli iskaznicu ili neki dokument sa adresom ?

 

radi se o h telekomu a ne o hrt.rjesenje nije primljeno jer ne stanujem na adresi prebivalista,znaci nije preuzeto.moze li dostava pismenih akata uticati na tijek pravne procedure?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija