Jump to content

rjesenje sudskog spora


nadanzg

Preporučene objave

Poštovani!

Ako znadete broj predmeta tada idite u pisarnicu suda pa tražite da Vam daju presliku odluke i da ju ovjere da je vjerna originalu.

Prema odvjetniku trebate ispuniti svoju obvezu plaćanja ako je zatražio.

Inače Vi možete ići u pisarnicu suda i zatražiti uvid u predmet .

 

S odvjetnikom trebate razgovarati i pitati sve što Vas zanima .!

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Fiktivno sam kupio denacionalizirani stan od poznate osobe,a odvjetnik je tvrdio da su svi papiri ispravni što se tiče stana. Nakon toga javila se osoba kojoj je stan oduzet i traži povrat stana i vodi se sudski spor. To traje od 1995. godine. U veljači 2015. mi je došla ovrha na primanja, zvao sam odvjetnika u vezi svega toga i tražio ga rješenje sudskog spora, međutim on skreće s teme i ne želi mi dati rješenje. Da li se mogu obratiti odvjetniku tužitelja i njega tražiti rješenje? Ako idem u pisarnicu suda i tražim ovjerenu presliku koliko se to plaća? Ja taj stan želim maknuti sa sebe jer u njemu ne živim ja,nego poznata osoba od koje sam kupio denacionalizirani stan njene bake.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Fiktivno sam kupio denacionalizirani stan od poznate osobe,a odvjetnik je tvrdio da su svi papiri ispravni što se tiče stana.

nema fiktivne kupovine ako ste sklopili ugovor u kupovini stana.

porezna kazna (ako porezna sazna za sklapanje kupoprodajnog ugovora ) nećebiti fiktivna.

dali ste stan kupili od vlasnika(upisan u vlasničke knjige kao vlasnik) koji je stan otkupio po stanarskom pravu?

dali ste upisan kao vlasnik stana?

 

ovrha na primanje je vezana uz troškove postupka (sudske pristojbe, trošak odvjetnika druge strane)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upisan sam kao vlasnik stana, stan sam kupio od vlasnika kome je stan denacionalizacijom vraćen

Nakon toga javila se osoba kojoj je stan oduzet i traži povrat stana i vodi se sudski spor.

 

dali ti znaš šta si kupio i od koga?

zašto te tužio ako ti je prodo stan?

stan može biti vračen samo onome kome je oduzet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Odvjetnik i njegova klijentica su me prevarili i uzeli novac,s time da je ona bila i živjela u stanu. Da li imam pravo dignuti tužbu protiv odvjetnika i prijaviti ga OdvjetniČkoj komori?

 

imate sva moguća prava koja vam zakoni RH dopuštaju, pa i tužiti odvjetnika, i prijaviti ga odvjetničkoj komori, ako mislite da je vaše stajalište ispravno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija