Jump to content
zlajoan

Zabrana ulaska u zemlje eu

Preporučene objave

, sivko je napisao:

U tim papirima o deportaciji bi trebalo pisat sve o zabrani.Možeš izvadit i 3 nova još uvijek glavni podaci;ime,prezime,datum rođenja,njesto rođenja ostaju isti.Brojputovnice i nije bitan jer se putovnice ionako mjenjaju.

Moglo bi to bit ovo http://velkaton.ba/njemacka-najavila-deportaciju-trazilaca-azila-sa-balkana-zabrana-ulaska/

to ćeš vidjet kad prvi puta skeniraju srpsku putovnicu

2013 sam bio na granici slovenskoj vratili su me imao sam hemiskom slovo h stim sto ja nisa. Uopce bio nego mi je decko neki ukrao dokumente posle nekoliko godina sam dosao do papira  iz njemacke republike da se taj decko predstavljao kao ja i jos neki tip i imam taj papir zanima me istekla je zabrana dali mogu putovati nesmetano i dali da ponesem taj papir za sobom sutra idem na granicu

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Cao Sivko...imam jedno pitanje za tebe. Moj muz i ja smo imali zabranu za Sengen 2 i pol godine do 19 02 2019 koja je istekla. E sad otisli mi juce na bugarskoj granici da se proverimo i meni je istekla a njega su zadrzali i rekli nam bugari da Njemacka trazi njegove podatke kao ulica i broj tel ali ne znaju zbog cega... dali smo im sve to i iz bugarije ga pustili da pregje kazu nema zabrane ali eto Njemacka to trazi...jel imo neko ovakvo nesto da zna sto bi moglo biti u pitanju....Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad