Jump to content
čudo

Moram nešto lijepo napisati

Preporučene objave

Poštovanje svima.

Evo u ovo pred božićno vrijeme, osjećam potrebu, da kao član ovog foruma napišem nekoliko riječi.

Postao sam članom prije četiri i pol godine. O pravu koje me interesiralo nisam znao ništa, ali baš ništa. Počelo je moje "putovanje"  forumom. Proveo sam (i još provodim) nevjerovatan broj sati istražujući forum, ali i učeći se polako o onom što mi je trebalo. Nisam mogao shvatiti, a i sada teško shvaćam, da postoje tako nesebični ljudi, koji su spremni pomoći savjetom a da te i ne poznaju. Odvojiti svoje slobodno vrijeme, znanje i davati ga nekom kome je potrebno, to je za mene velik dar. 

Zato hvala svima onima koji su mi kroz ovo vrijeme pomogli, oni će se prepoznati u mojoj zahvali.

Od totalnog neznalice, u ove četiri i pol godine, uspio sam odraditi vrlo kompliciranu pripremu za ostavinsku raspravu, podnijeti niz poreznih prijava, napisao 10-ak tabularnih izjava, odradio mnoge prijave za uknjižbu nekoliko darovnih ugovora, ugovor o doživotnom uzdržavanju koji je prošao uknjižbu u z.k., izborio se stečenim znanjem za uvjeravanjem PU za neplaćanje poreza kojeg bi mi oni zbog njihovog neznanja bili naplatili, napisao žalbu Ministarstvu na porezno rješenje, podnio 4 prijedloga za PiP koji su svi prihvaćeni i svi riješeni u moju korist, i naučio mnogo toga.

Nije biulo lako, već me u JB, z.k. katastru poznaju po imenu i prezimenu...

Hvala vam dobri ljudi na svemu, i nadam se da će mo se još duuuugo pisati  :palac:

Uređeno od čudo

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Poštovani Čudo,

prije svega da Vam u ime Legalis portala zahvalim na doista lijepim riječima.

Osobno mi je drago da ste dobrim dijelom uspjeli riješiti svoje pravne probleme,i da smo Vam u svemu tome bili od pomoči.

Naravno,kao što i sami kažete,nastavljamo dalje,ista meta isto odstojanje.:palac:

Pozdrav

Podijeli ovu objavu

Poštovani Čudo,

hvala Vam na lijepim riječima i željama, uzvraćam "istom mjerom" i posebno pohvaljujem Vaše povratne informacije, koje nažalost rijetki korisnici daju, a smatram da bi bilo od koristi, kako za korisnike u sličnim problemima, tako i za one koji su dali savjet da znadu jesu li bili od pomoći.

Svako dobro i Vama te Vašim najmilijima uz zdravlje iznad svega, a ostalo se posloži...

Lp

Podijeli ovu objavu

, čudo je napisao:

Sretno svima u Novoj, s "Legalisom" u "nove pobjede", odmah, bez odlaganja i čekanja, da se što ne propusti, a važno je  :palac: 

L.JPG.5f5a2d9b4e0c2e4109cb81324823ed21.JPG  

Kao na straži Čudo:palac:

Sve najbolje u Novoj Godini.

Podijeli ovu objavu

Dragi Cudo, da sam prije uhvatila vremena ponovno posjetiti forum ne bih nista bolje napisala od vas. Hvala vama, hvala Legalisu i ovim dragim i nesebicnim ljudima koji stoje iza njega i pomazu onima kojima je pomoc potrebna, kao i ostalima sudionicima.

p.s. vidim da ste dobili i zenskog clana. Draga Ruby, pripazi mi malo na ove slatkorjecive :)

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad