Jump to content

Kome i kako prijaviti lažnjaka


Duro

Preporučene objave

DeniD je napisao:

Sve potrebne informacije su ovdje:http://www.dorh.hr/default.asp?ru=168&sid=&akcija=&jezik=1

 

Ovisno o regiji, sva saznanja i informacije prenosiš u jedan od navedenih Ureda.

Pogledah i ostah u nedoumici, jer za tu mirovinu neće se tvrditi da je dio organiziranog ili stečena uz mito, već samo da je podatak o sudjelovanju u ratu netočan i da je medicinska dokumentacija "nategnuta" i dokaz o tome. Je li možda bolje MUP-u ili Državnom odvjetništvu? Pod ovim bolje podrazumjevam osim pravno-formalnog ispravnije i učunkovitije tj. da će neko nešto u nazovimo realnom roku i učiniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako slučaj prijaviš ODO-u, isto će radi poduzimanja izvida, predmet proslijediti na rad nadležnoj Plicijskoj upravi-postaji, što znači da je to evidentirano na dva mjesta. Ako policija baš i nešto ne odradi ili nešto pofali, ODO može zatražiti dodatno prikupljanje obavijesti. Zato moj prijedlog, ODO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja da znam koje lažnjak ja bih ga osobno prijavio i to direktno fizićki---osobno. ali bih isto tako molio lažnjake branitelje da se sa ovoga foruma maknu , ( nije mi jasno kako netko može postaviti hiper link na nešto ako nije direktno vezan za uredništvo a ulazi u savjetovanje i komentiranje problematike branitelja ---mislim da me se razmumije

Neka se svaki ko manipulira na ovom forumu srami

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Da se srame"

 

Ma nemaju ti srama ni sekunde, davno su se oni s njim pozdravili, bojim se da su i zaboravili kako se osjeća čovjek koji je posramljen.

Kakve meni koristi što znam tko nije ranjen na prvoj crti i za vrijeme rata. Oni su pribavili potvrde o okolnostima stradavanja s potpisom tadašnjeg zapovjednika i šta ??? Ništa. Pojeo vuk putu.

Je li ON lažnjak , naravno da jeste. Jedina istina je da je ranjen, ali pod kojim okolnostima ( dok je pljačka po kućama i sl.).

Ljudi moji nije to tako jednostavno, barem meni.

Danas, se svašta događa . . .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zivim u mjestu u kojem nesumljivo ima najvise "takvih"osoba ,,, al iz iskustva vam mogu rec slijedece....

Kad sam pokusao prijavit osobe za koje osobno znam da nisu zasluzne za... to i to.... dobio sam odgovor od nadleznih!!?? da se ne upustam u takve stvari jer je takovih vise od onih poput mene istinskih hrvi jer ..??navodno njih ima vise i kad bi ih netko poceo prozivat bili bi po brojnosti nadmocniji i sve pada u vodu??!! savjet neka sutim!!!!!!!!!!?????? e pa neka netko pocne mislim da je vrijeme, ja sam barem pokusao,... sretno svima koji pokusaju :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neno-sime je napisao:

Ja da znam koje lažnjak ja bih ga osobno prijavio i to direktno fizićki---osobno. ali bih isto tako molio lažnjake branitelje da se sa ovoga foruma maknu , ( nije mi jasno kako netko može postaviti hiper link na nešto ako nije direktno vezan za uredništvo a ulazi u savjetovanje i komentiranje problematike branitelja ---mislim da me se razmumije

Neka se svaki ko manipulira na ovom forumu srami

 

Pošto je očito da je ovo upućeno meni, ne znam iz kojeg razloga, moram odgovoriti iako se nisam mislio spuštati na tu razinu. Znači, da sam "lažnjak", zaključio si po tome što sam stavio link na stranicu DORH-a kao jednu od mogućnosti prijave lažnih branitelja. Kakve ovo ima veze sa nekakvim uredništvom, to mi baš nije najjasnije i to ne razmumijem(tako si napisao, valjda to znači "razumijem"). Povrh svega, nazvao si me i manipulatorom.

Pa eto, moj savjet ti je da, pošto ne možeš znati s kim komuniciraš na forumu, najprije koristiš terapiju koju ti je liječnik propisao, znači ništa mimo toga, pa kad se unormališ ponovo pogledaj šta si natrkeljo u svom postu i vidjet ćeš da to liči na nekoga tko uzima nedozvoljena sredstva.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija