Jump to content

zar zaista niko ne zna...


loopylass

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

jaskanac je napisao:

.. izgleda da se odgovara samo ono što se zna i za što se ima živaca.... malo više volje pokažite

E, pa i vi imate priliku da pokažete svoju volju i date svoj doprinos!

Legalis svi zajedno gradimo.

Nema dežurnih koji po tekućoj traci daju odgovore.

Baš me zanima, koliko bi vi kraj svog real life-a, poslovnih i drugih obveza, obitelji ... žrtvovali svog vremena i energije na istraživanje i traženje odgovora na pitanja na koje na prvu loptu ne znate odgovor.

Pa ako u roku 2 tjedna nabijete 1000 objava s kvalitetnim i točnim odgovorima, imate ispriku..

Držim vam fige!

A dotad, poštujte ljude koji ovdje, kraj svih svojih obveza, potroše bar i 3 sekunde svog dragocjenog vremena, s ciljem da pomognu nekome, iako to nisu dužni...iako bi mogli gledati samo svoja posla!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne treba se odmah ljutiti. Shvaćamo da ima puno pitanja, ponekad i puno istih(tematskih), ali kakvo je naše zakonodavstvo, ljudi su jadni i ne znaju kome bi se obratili, i ovdje se obraćaju u zadnji čas. Cijenim Vas, i vašu odluku da odvojite dio svoga vremena koji bi mogli iskoristiti za sebe, ali pokušajte shvatiti i ljude. No, mislim da bi bilo ljepše, utješnije da se bar na pitanje ukolko se ne može odmah odgovoriti samo napiše.. odgovor ćete uskoro dobiti.. već je onomu tko pita lakše i lakše će čekati i neće tako reagirati, tako neprimjerno.. a vama svima koji nam pomažete velika hvala i podrška.

Ivan

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hmmm

 

više nego nefer je ovako postavljati naziv topica, pogotovo kada se traži pravni savjet koji nešto vrijedi (500 hrk plus PDV).

 

Ovisi o dobroj volji i znanju nekog člana foruma hoće li ili neće odgovoriti.

 

Možda neki neće vjerovati ali nekim ljudima (odvjetnicima i sl) je upravo takvo odgovaranje na pitanja izvor prihoda ili barem dijela prihoda. Isto kako pekar prodaju kruh kolege prodaju svoju pamet. I sada se netko ovdje kao ljuti jer ne dobiva odgovor odmah i besplatno.

 

Jeste ljuti na pekara jer ne dobijete burek besplatno subotom navecer kada prolazite kod pekare pa je usput?

 

p.s. nisam odvjetnik ali me svejedno vrijeđa podcjenjivački odnos prema mom znanju i prema znanju mojih kolega

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Nije mi jasno i naprosto ne mogu vjerovati da na ovim stranicama nema stručnih i dobronamjernih posjetitelja koji su u stanju udovoljiti zamolbi.

Ili je u pitanju nešto drugo kao što bi recimo bilo neznanje, ili strah da bi netko mogao zamoliti za uzorak tužbe ECHR-u, i evo bruke, jer kao što je poznato 99 posto naših pravnika nije u stanju napisati takvu tužbu.

Međutim sklon sam vjerovati u nešto sasvim drugo, a to je da je gramzivost toliko ovladala "strukom" da blokira sve moralne i ljudske osjećaje pomoći.

Čini mi se da je fiškalstvo uistino spalo na jako niske grane.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija