Jump to content

Hvala Legalis, hvala gosp. Floki


galileo

Preporučene objave

Znam da nije bas "zgodno" da pisem zahvalu kao temu ali...

 

Zahvaljujuci ovom forumu i gosp. Floki-ju sam rijesio radno -pravni spor i poslodavac me je morao vratiti na radno mjesto.

 

Ljutite se koliko hocete zbog OT-a, ali jedna 5-ero clana obitelj sutra ima "kunu za kruh"...

 

Dakle jos jednom, hvala Legalis, hvala Floki...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

galileo je napisao:

Znam da nije bas "zgodno" da pisem zahvalu kao temu ali...

 

Zahvaljujuci ovom forumu i gosp. Floki-ju sam rijesio radno -pravni spor i poslodavac me je morao vratiti na radno mjesto.

 

Ljutite se koliko hocete zbog OT-a, ali jedna 5-ero clana obitelj sutra ima "kunu za kruh"...

 

Dakle jos jednom, hvala Legalis, hvala Floki...

 

Dragi Galileo,

 

drago mi je da sam ja doprinio ovoj tvojoj sreći,

 

da smo pobijedili poslodavca :namiguje:

 

Neopisiva je i sreća koju ja osjećam zbog tebe.. :-)

 

Razgalio sam se jer nisam očekivao da ćeš mi ovo prirediti na Legalisu..

 

Hvala ti, puno ti hvala :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čestitam Floki :palac:,potvrdio si da je znanje samo po sebi moć – Scientia ipsa potetntia est.

Kad se upotrebljava s dobrom namjerom i u cilju pomoći potrebitima onda nastaju dobra djela, najbolji pokazatelj čovječnosti svakog čovjeka.

 

Bravo i za Legalis,koji na ovaj način,kao i u nizu drugih slučajeva, potvrđuje opravdanost i jedan od razloga svog postojanja...:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

Hvala ti, puno ti hvala :hvala:

 

Dragi Floki,

 

ne vidim razloga da se Ti meni zahvaljujes...

 

Ovo sto si ucinio za mene i nacin na koji si to izveo,

vratilo mi je vjeru u to da postoje ljudi koji su spremni pomoci nekome u nevolji.

 

Obicno kad se ljudi nadju u nekoj tako "bezizlaznoj" situaciji ne znaju sto da cine.

Ja sam malo pretrazio net i "naletio" na Legalis a samim time i na Tebe.

 

Tvoja spremnost na pomoc i Tvoje znanje rijesili su moj problem.

 

Dakle, ne budi skroman... znas i sam koliko si mi pomogao.

Hvala Ti!

 

:hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala i od mene gosp. Floki.

 

Unatoč tome što Vam se nisam puno izravno obraćao, za savjet i mišljnje, čitajući vaše druge odgovore i komentare mislim da ste jedini koji vrlo jasno , na temelju prava i važećih Zakona dajete odgovore.

Veliko hvala, Vam i Legalisu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

floki zaista voli pomoci, to je krasna osobina,

 

i uvijek je spreman za diskusiju, cak i zescu, oko nekog pitanja. znala sam se i naljutiti na njega, jer zna pretjerati i osobno shvatiti neke stvari, ali bih se brzo odljutila jer decko zbilja zna, trudi se i voli uciti i usavrsavati se.

 

izuzetno je doprinio ovom forumu i dobrobiti velikog broja korisnika, pa smatram da bi ga na neki nacin ipak trebalo i honorirati. barem da bude moderator, ili supermoderator, ako ne i administrator. zasluzio je :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemoguće je ostati po strani i ne dodati još jednu pohvalu na Flokijev račun. Da ne razvodnim rečeno, samo ću dodati svaka ti čast i ostani uvijek takav!

 

Napomena: jedino se ne slažem sa konstatacijom da su Flokiju upućeni komplimenti, to je istina.

 

I još nešto, ne znam jesam li ikada itko na jednom mjestu dobio toliko zasluženih priznanja. Čeestiiitaaammmm!! :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani kolega Floki :namiguje:

 

Kao prvo moram napomenuti kako u posljednje vrijeme ne djelujem na ovom forumu, barem ne u pogledu davanja pravnih savjeta.

 

Međutim, pretraživanjem istoga naišla sam na ovu temu i ne mogu odoljeti, a da ne iznesem svoj stav o Vašem djelovanju na ovom forumu.

 

Bez obzira na određene neutemeljene opservacije Vaših karakternih osobina a od strane određenih korisnika ovog foruma, moram priznati da mene osobno fascinirate svojim impresivnim opsegom znanja, kao i nesebičnom spremnošću da u svakom trenutku pomognete onima kojima je to zaista potrebno.

Isto tako, smatram kako Vas krasi izniman žar prema pravničkoj struci, a to je nešto što velikoj većini kolega nedostaje.

 

Zbog toga mi je žao što primjećujem da na ovom forumu više ne dijelite pravne savjete.

Vaši brojni postovi ne služe samo kao pomoć određenim korisnicima ovog foruma, nego predstavljaju i svojevrsnu riznicu znanja iz koje mnogi, pa i pravnici, mogu puno toga naučiti.

 

Lijep pozdrav

:mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cini se da Floki nije uzivao podrsku koju je ocekivao... naravno, ne od onih kojima je pomagao.

 

Svijet je velik, pa ako vas netko ovdje ne smatra dobrodoslim, sigurno je da cete naci ptice svoga jata negdje drugdje...

 

Ipak bi me jako veselilo kad bi se na nekom drugom forumu pojavio bas takav Pravnik pun zara i mara, i potpisao se: Floki!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislio sam da je Floki (konačno) našao posao i počeo raditi pa da su se njegovi postovi zbog toga prorijedili.

 

Zadnjih sam dana vidio njegovom ime među prijavljenima na forumu (ili mi se samo učinilo ??)

 

Ako je doista posve odustao od Legalisa, onda je to stvarno velika šteta. Osobno mi je žao zbog toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija