Jump to content

Ovrha


Tanja246

Preporučene objave

Prošle godine sam dobila račun od Vipa od nekih 600kn, koji je kasnio narastao na 1800 (naravno zbog mog neplaćanja), i kada sam odlučila sve to rješiti, poslala sam Vipu zahtjev za obročno plaćanje, nakon kojeg mi oni ništa nisu odgovorili. Nakon mjesec dana sam ga poslala opet i zvala ih, pa su mi rekli da opet pošaljem zahtjev, što sam opet napravila, i ništa. Nakon mjesec dana mi je stigla ovrha, pa sam kontaktirala odvjetnički ured i s njima dogovorila obročno plaćanje od 300kn mjesečno. Prvu ratu sam platila 28.10., a Fina mi je 22.10. skinula 1900 kn sa računa. Šta da napravim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

malo mi je čudno da račun od 600,00 kuna za godinu dana naraste na 1.800,00 kuna.

 

Ma nakalemili su joj tu sve žive troškove, kojih djelomično ni nema niti ih sud priznaje, jer se radi o jednoj perfidnoj vrsti kamatarenja, ali legalnog - ako prođe, prođe. No kao što ste rekli, zato se treba prigovoriti, a ne vjerovati na riječ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija