Jump to content

vještačenje


Stubi

Preporučene objave

crny znam da bolničko traje 2-4 tjedna.ali sam " išao" na to da si sredi u regionalnom centru (ako je ikako moguče) vještačenje kod psihića- vještaka.to je.razgovor ( odgovaraš na njegova pitanja koja upisuje na test) traje jedan sat (sa uputnicom)a poslije toga i psihijatrijsko mišljenje za IK-u (isto pregled sa uputnicom).ova dva razgovora da ,po mogučnosti ,nebudu u velikom razmaku od završetka bolničkog.mišljenje za IK-u poslije ležanja obavezno.ako još može na kraju i psihološko.

 

btw.ništa " danas" nije sigurno.ali je dobro imati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u Kb Dubrava postoji reg.centar za psihotraumu. da li će biti samo pregledan ili ostati na liječenju-odlučit će psihijatar koji ga primi na liječenje. Liječenje u Dubravi u reg.centru za psihotraumu nije tjedan ili dva nego onoliko koliko to procijene psihijatri.

 

sve štima kaj pišete ,ali samo mala digresija...regionalni centar za psihotraumu više nije KB Dubrava,već KBC Rebro...lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Veliko povečanje.problem kod većine je što Vam je premali omjer vojnog dijela.a sada liječenje i ponovno komisija ako šta promjeni vojni dio na više.u rješenju pogledaj kako je rađen izračun.umjesto koeficinenta 1,85 za dragovoljce stavi 1,50 i dobiješ osnovicu ( naravno manju).i ponovno sve zbrojiš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Dalmatino ne brini se... riješi to osobno na mirovinskom, potrošićeš par stotina kuna biljega i budu ti to riješili. To im je najvjerovatnije greška u informatičkom sustavu jer su im računala osjetljiva na propuh.

 

Ko ih šiša njih i par kuna više me ne zanima,do daljnjega mirujem,iskreno uopće nisam razočaran rezultatom jer sam ovako nešto i očekivao,živim sa tim iznosom već 15-tak godina tako da ću i dalje,nemam više volje ni živaca se natezati s njima,samo sada neznam jel imam kontrolni pregled ili ne na e-građani piše da je predmet adacta ili kako već pišu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko si cekao na kontrolno vjestacenje i dali te sto pitaju ili samo gledaju papire,ja sam isto u profesionalnoj

 

Dobio poziv 7 dana ranije nego što sam se morao javiti(mislio sam da me više nikada neće zvati nakon što sam umirovljen). Mene nisu pitali ništa,uzeli nove originalne papire od dana kad sam zadnji put vještačen i bog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobio poziv 7 dana ranije nego što sam se morao javiti(mislio sam da me više nikada neće zvati nakon što sam umirovljen). Mene nisu pitali ništa,uzeli nove originalne papire od dana kad sam zadnji put vještačen i bog.

ja sam umirovljen u desetom mjesecu 2012 i pise u rjesenju kontrolni pregled u desetom mjesecu 2014 ali me nisu zvali i ne kuzim kako si se morao javiti a nisi dobio poziv

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam umirovljen u desetom mjesecu 2012 i pise u rjesenju kontrolni pregled u desetom mjesecu 2014 ali me nisu zvali i ne kuzim kako si se morao javiti a nisi dobio poziv

 

VukOO ljepo piše da sam dobio poziv 7 dana prije nego sam se morao javiti na vještačenje. Ne znam što nije jasno??? U mirovinu sam otišao isto 2012g., kontrolni mi je pisao za 2013.g.(ali su tada rekli su da me vjerojatno neće ni zvati).Kako me nisu zvali ni 2013 ni 2014 mislio sam da neće nikada,ali eto..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Predao sam prošle god. u 5 mj. novi zahtjev za inv. vještačenje, i još dandanas čekam..

Pitanje; Zna li netko koliko se dugo čeka, jer danas sam zvao nekoliko brojeva centra za vještačenje, ali nitko se ne javlja i nemogu do inform.

I još nešto..kakve su uopće šanse za proć, predao sam 4-ti put, po liječničkoj dokumentaciji

trebao bi proć, ali politika je k..va, a love nemam..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je sad sve pod Zavodom za vještačenje i profesionalnu rehabilitaciju i njihovim područnim službama pa to sad traje i traje i traje..čekah za ponovljeno vještačenje (i to po hitnom postupku) 8 mj..tako da vam nemam što pametno reći, osim da pogledate i temu

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/74928-vještačenje

 

A šanse za proći..samo nebo zna..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas mi je zurno, express itd., stiglo rjesenje Upravnog suda izreceno u par recenica... uglavnom tjeraju me u PM sa obrazlozenjem da su svi u pravu osim mene, te pljuju po svoj medicinskoj dokumentaciji i mojim dokazima da mi nisu htjeli dati uvid u predmet u Podrucnom uredu.

Zanimljivo, svi koliko vidim cekaju rjesenja po 3 godine a ja dobijem za 10 mjeseci.

Ocito se nekome gadno zuri po mom predmetu.

 

Zna li tko da li imam sad negdje pravo tuzbe, jer je ovo najvisa instanca?

Sudu za ljudska prava?

Ili da sve zaboravim i nastavim zivjeti u zemlji meda i mlijeka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Hasko na moralnoj podrsci...

Kira, nema ama bas nikakve upute o pravnom lijeku.

Ima li tko informaciju da li jos negdje mogu podnijeti kakvu zalbu, tuzbu ili sl.?

 

Jer kao sto Kira navodi, trebala bi postojati neka visa instanca... ali je ne navode u rjesenju...

 

Ili je to samo kod mene takav slucaj?

 

Zahvalan za svaki daljnji info, jer treci put ne zelim ici na vjestacenje u isti podrucni ured koji je toliko korumpiran (slao dokaze sa imenima i prezimenima ministru tko je i kako i sa kojom dijagnozom dobio mirovinu i sto danas radi... i odgovor ministra je da nisam poslao dovoljno podataka) da javno osobe zaposlene tamo nude usluge za novac.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E moj Petre..nikako na zelenu granu..nemam ti nešto pametno za reći, osim što se tiće žalbe..

Zakon o upravnim sporovima je zanimljiv zbog (ne)mogučnosti žalbe, pa kaže u čl.67 "Protiv rješenja upravnog suda žalba se može podnijeti samo kad je to propisano ovim Zakonom".

A propisano je zakonom da se žalba može podnijeti protiv rješenja o prekidu spora, rješenja o obustavi spora i rješenja o privremenoj mjeri. Toliko o žalbi.

 

No, postoji u zakonu i Zahtjev za izvanredno preispitivanje zakonitosti pravomoćne presude određeno čl.78. Ne znam što ti piše u rješenju ali svakako pogledaj članak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E moj Petre..nikako na zelenu granu..nemam ti nešto pametno za reći, osim što se tiće žalbe..

Zakon o upravnim sporovima je zanimljiv zbog (ne)mogučnosti žalbe, pa kaže u čl.67 "Protiv rješenja upravnog suda žalba se može podnijeti samo kad je to propisano ovim Zakonom".

A propisano je zakonom da se žalba može podnijeti protiv rješenja o prekidu spora, rješenja o obustavi spora i rješenja o privremenoj mjeri. Toliko o žalbi.

 

No, postoji u zakonu i Zahtjev za izvanredno preispitivanje zakonitosti pravomoćne presude određeno čl.78. Ne znam što ti piše u rješenju ali svakako pogledaj članak.

 

Hvala Spitfire.

Sutra ću skenirati rješenje.

Inače u njemu ništa bitno ne piše osim da se slažu sa odlukom drugostupanjske komisije i da se moja tužba odbija kao neosnovana, i da su oni sve preispitali (hahaha)... i da sam "zdrav ko dren" te da ne postoje nikakvi dokazi da mi nisu dopudtili uvid u predmet u Područnom uredu (bio sam dva puta osobno i predao jednom pisani zahtjev).

Uglavnom brzinski sklepano rješenje a i brzinski riješeno na Upravnom sudu.

 

Znači preostaje mi samo taj Zahtjev za izvanredno preispitivanje zakonitosti pravomoćne presude?

Od žalbe Visokom upravnom sudu znači ništa?

Kome šaljem taj Zahtjev? Upravnom sudu ili direktno visokom upravnom sudu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Ne znam ima li tu kakvog značenja ali ja sam predao papire za drugo po redu vještačenje prije 15 dana, nakon toga odem do Zagreba u ministarstvo branitelja sa svom dokumentacijom i oni slože neki dopis za mirovinsko i u roku od 10 dana dobivam poziv za vještačenje. Ali kako me je ova primila ne nadam se ničemu jer kao što ja imam tražiti nekakva ubrzavanja. Prvi put sam poziv čekao 3 mjeseca a sad dva tjedna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zašto bi sve redom rušili????? ako je dokumentacija ok, onda je i rješenja OK.

 

 

U potpunosti se slažem ali ima jako puno ljudi kaj su zaslužili ali iz nekog glupog razloga su ih odbili a opet postoje ljudi kaj projdu skoro od prve sa skoro sličnom ili istom odnosno i lakšom dijagnozom.

Ništa kod nas nije po nekom pravilu pa sam zato i pitao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U potpunosti se slažem ali ima jako puno ljudi kaj su zaslužili ali iz nekog glupog razloga su ih odbili a opet postoje ljudi kaj projdu skoro od prve sa skoro sličnom ili istom odnosno i lakšom dijagnozom.

Ništa kod nas nije po nekom pravilu pa sam zato i pitao.

gogy-to je malo diskutabilno. ako se sam nećeš brinuti o sebi i za sebe-a ko će onda????? čitav moj put liječenja i komisija je pun pozitivnih iskustava,od reg.centra za psihotraumu ,preko PLP i DLP,i zadnje Centra za vještačenje. Uvik i svugdi sam dobija jasne upute što tribam uraditi da bi rješija svoj staus. Ali,da nije karcinoma-ptsp mi nebi priznali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Citat crny46 je napisao Pregled objave

 

zašto bi sve redom rušili????? ako je dokumentacija ok, onda je i rješenja OK.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Imam jedno pitanje za tebe, ako može brzinski odgovor:

Bio sam na liječenju na Rebru, bolničko PTSP ,pogoršanje, dijagnoze F43.1 F62.0. F20 i još neke nevezane uz PTSP.Podnosim zahtjev za ponovnim određivanjem uzroka tjelesnog oštečenja(tako mi rekili u PU HZZMO).Moram podnijeti svu med. dokumentaciju i obrazac 1IN ovjerene nalaze od svog doktora opće prakse.Također tražim i promjenu invalidnosti sad imam 30%. Inače imam odnos mirovina 70/30 . Kakav bih mogao očekivati ishod s obzirom da ću im sada predati svu med. dokumentaciju, od ugradnje stenta,ep, kralježnice, PTSP,prostate, i ostalog.Do sada nisam imao dijagnozu F20 samo F 62.0 i F 43.1. Hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
, CheKirac je napisao:

Citat crny46 je napisao Pregled objave

 

zašto bi sve redom rušili????? ako je dokumentacija ok, onda je i rješenja OK.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Imam jedno pitanje za tebe, ako može brzinski odgovor:

Bio sam na liječenju na Rebru, bolničko PTSP ,pogoršanje, dijagnoze F43.1 F62.0. F20 i još neke nevezane uz PTSP.Podnosim zahtjev za ponovnim određivanjem uzroka tjelesnog oštečenja(tako mi rekili u PU HZZMO).Moram podnijeti svu med. dokumentaciju i obrazac 1IN ovjerene nalaze od svog doktora opće prakse.Također tražim i promjenu invalidnosti sad imam 30%. Inače imam odnos mirovina 70/30 . Kakav bih mogao očekivati ishod s obzirom da ću im sada predati svu med. dokumentaciju, od ugradnje stenta,ep, kralježnice, PTSP,prostate, i ostalog.Do sada nisam imao dijagnozu F20 samo F 62.0 i F 43.1. Hvala na odgovoru.

Zasto traze na mirovinskom orginalne nalaze?i zahtjevaju da ih ostavis kod njih dok vjestacenje ne zavrsi.s cim cu se ja ljecit nadalje ako ostavim njima org.nalaze?svi traze org.nalaze na uvid gdje got dođes.samo ovi iz mir.ne!.moras ih ostavit kod njih.e nece taj film gledat od mene.molim vasa iskustva u svezi ovog problema.hvala!poz!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Zasto traze na mirovinskom orginalne nalaze?i zahtjevaju da ih ostavis kod njih dok vjestacenje ne zavrsi.s cim cu se ja ljecit nadalje ako ostavim njima org.nalaze?svi traze org.nalaze na uvid gdje got dođes.samo ovi iz mir.ne!.moras ih ostavit kod njih.e nece taj film gledat od mene.molim vasa iskustva u svezi ovog problema.hvala!poz!

Malo kvalitetnija fotokopirka u boji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , beroduba je napisao:

Malo kvalitetnija fotokopirka u boji

Bio danas na vjestacenju u mirovinskom za opću i kaze meni vjestakinja da neme sanse da dobijem opcu ako nemam bar najmanje20%.hrvi i mora bit trajno.i jos me pita ratni put ja joj kazrm da jem tu u mojim papirima ispred nje da sam ja to donio 2010.god.u zavod.a ona meni kaze da nema vrimena sad prihledat papire.svasta!pa di sam ja to dosa?pa koce radit njen posa ako ona nece.to je bilo cisto ponizavanje.i jos mi rekla da nece nista slat u zg.jer nemam 20%.za trajno,da ce ostavit zahtjev u postupku.i kad dobijem za trajno da se javim.sto kazu iskusni forumasi?molim vas odgovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Bio danas na vjestacenju u mirovinskom za opću i kaze meni vjestakinja da neme sanse da dobijem opcu ako nemam bar najmanje20%.hrvi i mora bit trajno.i jos me pita ratni put ja joj kazrm da jem tu u mojim papirima ispred nje da sam ja to donio 2010.god.u zavod.a ona meni kaze da nema vrimena sad prihledat papire.svasta!pa di sam ja to dosa?pa koce radit njen posa ako ona nece.to je bilo cisto ponizavanje.i jos mi rekla da nece nista slat u zg.jer nemam 20%.za trajno,da ce ostavit zahtjev u postupku.i kad dobijem za trajno da se javim.sto kazu iskusni forumasi?molim vas odgovor?

Ima neko da komentira da mi da kakav savjet kako dalje?hvala.poz.svim braniteljimam!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, gogy1 je napisao:

 

 

U potpunosti se slažem ali ima jako puno ljudi kaj su zaslužili ali iz nekog glupog razloga su ih odbili a opet postoje ljudi kaj projdu skoro od prve sa skoro sličnom ili istom odnosno i lakšom dijagnozom.

Ništa kod nas nije po nekom pravilu pa sam zato i pitao.

Evo ti odgovora Ivice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 23 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

 

Po onome sto si pisao trebao si dobiti opcu,vidis da nije bitno sto ti neko govori nego kako odluci vjestak a kada dobijes za trajno 20% vjerovatno ces imati 60-tak godina pa nece biti problema za opcu,da imas sada trajno 20% vjerovatno biti rekla da ti za opcu treba minimum 30% hrvi,i tako za nju ti si rijesen,kada si izisao iz kancelarije za nju vec zaboravljen,cekaj 6 ili koliko treba proci mjeseci pa opet kod nje

uređeno: od dalmatino-39
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 23 minuta, dalmatino-39 je napisao:

Po onome sto si pisao trebao si dobiti opcu,vidis da nije bitno sto ti neko govori nego kako odluci vjestak a kada dobijes za trajno 20% vjerovatno ces imati 60-tak godina pa nece biti problema za opcu,da imas sada trajno 20% vjerovatno biti rekla da ti za opcu treba minimum 30% hrvi,i tako za nju ti si rijesen,kada si izisao iz kancelarije za nju vec zaboravljen,cekaj 6 ili koliko treba proci mjeseci pa opet kod nje

dalmatino39 rekla je da nece nista slat zg.vec da ce ostavit zahtjev u postupku.dobro si ti meni reka.sve je onako kako si reka.ko zna kad cu dobit opcu.fala bogu da imam ovu profesionalnu.pravomocno rjesenje.ona je teta u st.u. na mir.teski davež!samo ne podnosim da me neko ponizava.imao sam osjecaj da jedva ceka da odem ca iz sobe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 15 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

dalmatino39 rekla je da nece nista slat zg.vec da ce ostavit zahtjev u postupku.dobro si ti meni reka.sve je onako kako si reka.ko zna kad cu dobit opcu.fala bogu da imam ovu profesionalnu.pravomocno rjesenje.ona je teta u st.u. na mir.teski davež!samo ne podnosim da me neko ponizava.imao sam osjecaj da jedva ceka da odem ca iz sobe.

I samo da te pitam prijatelju dalmatino39.sto joj to znaci da ce ostavit zahtjev u postupku?da nebi ona meni sto smuljala tj.nedaj boze naskodila?ne dao joj bog take rabote!sto mislis?poz.svim braniteljima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

I samo da te pitam prijatelju dalmatino39.sto joj to znaci da ce ostavit zahtjev u postupku?da nebi ona meni sto smuljala tj.nedaj boze naskodila?ne dao joj bog take rabote!sto mislis?poz.svim braniteljima!

A moze i prika buda2.il neko ko je online!hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Spitfire je napisao:

Zato što je uvijek bilo da se na utvrđivanje za status HRVI izlazi tri puta. Dva puta daju privremeno, tek treći put trajno. 

Ovo mi je drugi put prvi put me hladno otkantali a i nalazi su mi tad bili koma.sad su dobrano pojacani.a znam da cu se nacekat valja se borit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 3 minuta, dalmatino-39 je napisao:

Trajno 20 Hrvi,civilno 80% invalidnosti,2 bolnicka lijecenja,1 dnevna bolnica,loremecaj osobnosti i jos,bla,bla nedaju opcu i sto da radim,opet u ludaru i opet na vjestacenje,samo prije cu ja totalno prolupati nego sto ce mi oni dati opcu,ma ko ih sisa,muljaj,varaj drzavu gdje god stignes i ne treba ti opca

Hahahahaha koji car dalmatino39.svaka cast!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Spitfire je napisao:

Ne vjerujem,  a mislim da ni ne može. Tu crkavicu ti ionako niko neće dirati. Ali da će te na sve moguće načine odbijati za opću (kao i dalmatina, mene i ostale ovdje), e to hoće.

Ne mogu oni mene toliko puta odbit koliko ja puta mogu pridat.hvala dalmatino39.i spitfire na savjetima popit cemo i pojist kad prvi put dobijem privremeno peci cu prasca kad dobijem trajno.jel moze??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 6 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Ne mogu oni mene toliko puta odbit koliko ja puta mogu pridat.hvala dalmatino39.i spitfire na savjetima popit cemo i pojist kad prvi put dobijem privremeno peci cu prasca kad dobijem trajno.jel moze??

Ja sam za,mislim da nakon pravomocnog rijesenja za mirovinu nakon 5 godina vise je nemogu ponistiti,nisam siguran ali mislim da je tako,tako da  smo u tome bezbrizni,pusti sto ti je ona rekla u ZG se dokumentacija salje ako proce lokalno,posto ti je jasno dala na  znanje da ne prolazis,ocekuj rijesenje za mjesec dana,naravno negativno,do sada sm nastojao zivjeti posteno od nedavno sam zakljucio da je to u ovoj drzavi siguran put do gladi i vidim da ta promjena moj zivotni standard podize,prema tome kako im kaze predizborni slogan idemo dalje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Spitfire je napisao:

Ma dao svevišnji pa ti ostvario svoja prava a za ostalo čemo lako..što se mene tiće može i teča piz.ica..ups, mušula..

Moze.moze,dace bog.javim se kad bude vjestacenje u zg.u.ima neko na forumu da se nađemo zg.eu.kad dodem.spitfire jesi ti iz gg.a.?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 13 minuta, Željac047 je napisao:

Ajd navrati u Karlovac, bit će mi drago, uglavnom, želim ti da konačno ostvariš svoja prava i to od druge trajno, da ne čekaš "onaj" treći put, uglavnom Sretno...!

Hvala željac047 na ljepim željama .javim se kad se uputim prema zg.eu..cucemo se jos ako bude vremena mozda se i vidimo.o.k?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 15 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Hvala željac047 na ljepim željama .javim se kad se uputim prema zg.eu..cucemo se jos ako bude vremena mozda se i vidimo.o.k?

Super, bit će mi drago ako bude ikako moguće da popijemo kavicu i malo proćaskamo, još jednom svaku sreću ti želim i drži se...!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Željac047 je napisao:

Super, bit će mi drago ako bude ikako moguće da popijemo kavicu i malo proćaskamo, još jednom svaku sreću ti želim i drži se...!

Dalmatino39 ja bio jucer na vjestacenju danas pogleda ne e-građani pise arhiviranje spisa u rok i rok vjestacenje.sto to znaci?jel trebala bit promjena posto sam obavio vjestacenje.molim ako znas nesto o tome reci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Dalmatino39 ja bio jucer na vjestacenju danas pogleda ne e-građani pise arhiviranje spisa u rok i rok vjestacenje.sto to znaci?jel trebala bit promjena posto sam obavio vjestacenje.molim ako znas nesto o tome reci.

Moze i neko od iskusnih forumasa željac,buda i ostali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 18 minuta, Spitfire je napisao:

Ostavila je u postupku do odluke iz Zg, kao što ti je i rekla.

Mislis da je to?ja joj nista ne vieujem samo kako me docekala ponizavajuce ka da sam neki kreten.bio kod nje svega 10.min.i.jedva cekala da odem.eto kako se prema branitelju ponasala.mozda ce drugi put bit prijaznija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 20 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Mislis da je to?ja joj nista ne vieujem samo kako me docekala ponizavajuce ka da sam neki kreten.bio kod nje svega 10.min.i.jedva cekala da odem.eto kako se prema branitelju ponasala.mozda ce drugi put bit prijaznija.

Samo se ti prijatelju nemoj živcirat..inaće će te izist to podsvjesno ka i mene..a dočekala te tako kako je, još je to i dobro kako se znaju postaviti..preleti malo ovo čisto da vidiš što ljudi prolaze u traženju svojih prava

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Spitfire je napisao:

Samo se ti prijatelju nemoj živcirat..inaće će te izist to podsvjesno ka i mene..a dočekala te tako kako je, još je to i dobro kako se znaju postaviti..preleti malo ovo čisto da vidiš što ljudi prolaze u traženju svojih prava

 

Ma sta da se zivciram.necu se zivcirat.dobro si reka.necu uopce mislit na to!hvala na informaciji.znas nije na odmet malo razgovora sa onima koji razume problematiku branitelja,nekako coviku odma lakse.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

Ma sta da se zivciram.necu se zivcirat.dobro si reka.necu uopce mislit na to!hvala na informaciji.znas nije na odmet malo razgovora sa onima koji razume problematiku branitelja,nekako coviku odma lakse.

Spitfire vidim da je to trnovit put.sto si naveo u nekom postu bilo je lakse u ratu nego sad.majko mila sto me ceka.!?samo da te pitam jesi dobio opcu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 51 minuta, Ivicaivkovic123@gmail.com je napisao:

samo da te pitam jesi dobio opcu?

Ne, DLP je prvi put poništilo rješenje područne službe, poslalo na ponovljeno vještačenje jer sam navodno imao pravo na opću, no drugi put isto tijelo samo potvrdilo da nemam pravo. Nisam htio gubiti još 2-3 god na tužbu upravnom sudu nego sačekao da prođe 6 mj i podnio opet zahtjev za vještačenje..i upravo, na moje i njihovo veselje, čekam poziv na isto..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
, Spitfire je napisao:

Ne, DLP je prvi put poništilo rješenje područne službe, poslalo na ponovljeno vještačenje jer sam navodno imao pravo na opću, no drugi put isto tijelo samo potvrdilo da nemam pravo. Nisam htio gubiti još 2-3 god na tužbu upravnom sudu nego sačekao da prođe 6 mj i podnio opet zahtjev za vještačenje..i upravo, na moje i njihovo veselje, čekam poziv na isto..

Spit mene kad su odbili nisam imao više snaga da se zamaram odustao sam od svega i otišao u mirovinu iz RO prijevremenu nešto malo veča od minimalne braniteljske nemam ja snage psihičke da se snjima nadmudrujem sad kako mi bude nije mi lijepo ali bar sam se prestao gristi od tih silnih nepravdi kljukam ljekove i gledam kuda ide sve za sto smo tolike godine ginuli pozdrav Tebi i svima na portalu Sve najbolje u 2018!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija