Jump to content

Lokot na HVO


HULK

Preporučene objave

Lijepo Mrljavac, upravo si učinio ono što je deltacro-u, dsemovci i ostalima bio i cilj.

A nije ti palo na pamet da pojedincima, koji su pokrenuli ove svađe i baljezgarije staviš lokot?!

Nije bitno, kada netko bude imao nove informacije u svezi teme, valjda ćeš dopustiti da otvori novu temu, a ako ne, tvoja sramota.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jedan od Mailova upucenih meni od pokretaca ove teme...

 

 

Neće meni svaka šuša braniteljska govorit tko sam i što sam ja.Bošnjak sam Hrvat iz Bosne. Ako

hoću mogu se opredjelit da sam amer. A, ako ameri budu djelili mirovine vojnicima

HVO-a i tamo ću se prijavit ali ću ostat Hrvat/Bošnjak. A siguran sam da bi to uradilo

90% ljudi. Tko bi odbio sigurnost mirovine.A vas tko #### kad ste nam omogučili da vas ####mo Vašim zakonima.Za razliku od tebe i svih na Forumu ja sam pravi invalid,ranjen na Kupresu.

Ne trebaš mi vracat odgovor necu ga procitat.

Bok.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HULK, zar u pozadini dereš, kao te nije sramota. Pljuješ po Državi koja ti omogućila mirovinu, baš si pokazao svoje pravo lice. Šefice, moli ključaj ovo, dok ne bude moralno-političko predavanje, a i etike ne bi mu falilo malo. Žalio si se da ti ne damo prostor o pružanju informacija braniteljima HVO, a ti tako tko Vas #####, krasno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, nitko nije tražio obrazlaganje ove teme, niti je ikome od vas bila upućena, zato se skinite i brinite svoje brige, HVO ostavite na miru u svoj njegovoj časti i slavi.Pozdrav, čast , slava i poštovanje svim pravim braniteljima HV-a. Adio!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da dečki moji ,davno sam ja pročitao tog provokatora,tog lažljivog branitelja tog velikog hrvatinu koji je sad javno otkriven i svi mogu vidjeti kakvo mišljenje On ima o državi RH...sad mi se gade još više i nadam se da neće nikada ostvariti mirovinu ovaj lažac u našoj državi ....pozdrav prijatelji !!!!!!!! :dobri:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Whitedd, mozda covjek to uopce nije napisa. Tko nama kaze da je to istina, mozda si ti to slaga. Mozda samo zelis covjeka ocrnit.

Sve je to rekla-kazala. Papir (komp) podnosi sve. Ne vjerujem da ti je to taj covjek reka.

Evo ja mogu rec da si ti meni reka da ####m k. :-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Malo lijevo, malo desno. Tren je ovo tren je ono. I na koncu "tko zna tko je".

Bošnjak/Hrvat, Kupres/ Srednja Bosna itd. I zato kažem da se može bilo tko registrirati i provocirati. Jednostavno upadati i ometati tijek.

A i ne briga me. Mene zanimaju prvni odgovori. Eto to sam mislila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@adder..

 

...netko mi šalje poštu s mail adrese adder@online.hr...

...ne razlikuje se po tematici i po tonu od pisma koje je gore objavljeno...

...nadam se da netko na free mailu koristi tvoj nick da bi još više unio razdor među hrv.braniteljima...

...ili se varam...

 

@HOS i ostali...

 

...o vjerodostojnosti obijavljenog maila i sam pisac se indirektno ocitovao...

...nije pobio ništa ...vec svojim postovima koji su sljedili dalje,samo potvrdio da je sadržaj neupitan...

 

....stoga ...citajte postove u cijelom topicu...pa nije valjda da vas ja ...polovan...moram uciti kako citati ...

...ili ste...ili...ili...

...ma.....nema veze...

sve u svemu.....sve je u k....

 

....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija