Jump to content

Molim pomoc!! Odsteta na radu


zlatnaribica35

Preporučene objave

Prije 7 mjeseci imala sam ozljedu na radu (priznatu od HZZO-a). Odvetnik kojeg sam kontaktirala trazi 25% plus PDV i jos nekih 1300 kn. za sudskog vjestaka. To mi se nekako cini puno... Dali je inace tako?

 

Koliko je ovaj postupak komplicirano provesti sam? Pala sam na poslu na mokar pod (imam svjedoke) Imala sam tesko natuknuce kraljeznice (obavljen RTG, 2 puta magnetska, fizikalna terapija) ali bez vecih trajnih posljedica (kirurg je bio misljenja da su promjene na kraljeznici degenerativne a ne prouzrocene padom). Imala sam i manju posjekotinu na nozi i zbog svega bila na bolovanju 2 mjeseca. Jos uvijek me leda muce ali nemam se vise kome obratiti.

 

Dok sam bila na bolovanju, firma mi je prekinula tj. nije htjela obnoviti ugovor (na odredeno) pa sam ostala i bez posla.

 

Htjela bi odstetu za ozljedu na radu.... Koliko je uredu traziti od osiguravajuce kuce za moj slucaj? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija