Jump to content

Video nadzor nakon moguće krađe


Mmaestral

Preporučene objave

Pozdrav!

Zanima me da li je nakon krađe preko video nadzora moguće 100% točno utvrdjeti počinitelja i kako se taj nadzor gleda na sudu?

Riječ je o Pevecu i iznosu oko 150-200kn. Obratili su mi se preko Facebooka da kažem mužu da nazove i dođe na razgovor, a on kaže da ne zna o čemu je riječ. Bio je tamo prošli tjedan za mikser, račun ima, ali ovo je valjda nešto drugo.

Kažu da se sve (ŠTO?) može dogovoriti, ali ako ne dođe da će ići pravnim putem. I da mogu ja doći umjesto njega (????).

P.S. Nisam nikad ja osobno bila u toj trgovini.

Hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Javio mi se prvo jedan čovjek da treba muža i da mu kažem da dodje, a onda i drugi danas s tim podatcima i rekao je da je iz odjela čuvara, pa sam pretpostavila da je nešto ukradeno.

Da li je moguće da ga osude ako ga netko krivo identificira? Tj., kako dokazati da nije on, ako je na temelju tog uopće?

A ako misle da je uzeo mikser to se lako dokaže računom, ne?

Hvala!

Baš je i meni čudno to preko facebooka i rekla sam im to i da ne razumijem što meni pišu, a ja pristojna ogdovaram i još mi neće reći točno o čemu se radi. Mislim, ako su me već kontaktirali na taj način, gdje je granica, zašto mi točno ne kažu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

On kaže da nije. Jučer smo pričali i nakon reklamacije miksera (štapni), tj. traženja većeg modela, on je s tim u ruksaku razgledavao Pevecom, pa je možda moguće da misle da ga je uzeo. Ali nov je i imam račun.

Osim ako stvarno ne laže on ili ga nisu zamijenili.

Otići ćemo sutra da vidimo o čemu je riječ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija