Jump to content

Nije pokrenut proces legalizacije


Jokerman

Preporučene objave

Poštovani,

1. Situacija je sljedeća:baka i djed nisu pokrenuli nikakav postupak legalizacije (ne znam zašto, nemojte me pitati). Znam da je rok bio 30.6.2018. Imam neke informacije da su neki uredi uzimali više zahtjeva pa imaju "praznih". Zna li netko za takav neki ured na području Šibensko-kninske, Zagrebačke ili Grada Zagreba? Kuća ima građevinsku dozvolu (i upisana je u katastar), ali koliko vidim po nacrtima, napravljen je cijeli kat više nego što je u dozvoli.

2. Ima li možda netko informaciju hoće li se rok za legalizaciju dodatno produživati

3. Koje su nam opcije ukoliko ne uspijemo legalizirati kuću na taj način (koliko sam shvatio ne mogu je prodati ukoliko nije legalizirana). Može li se nekako drugačije učiniti legalnom - npr. da se napravi dokumentacija, zatraži dodatna građevinska dozvola itd.

Eto situacija je takva, jasno mi je da su svi vlakovi prošli, ali ako netko ima neke informacije koji mi mogu pomoći, bio bih jako zahvalan.

Lp i hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija