Jump to content

Otkaz na osnovu krive optužbe


mileko

Preporučene objave

Poštovanje,

Danas sam bila pozvana na razgovor s šeficom i direktorom iz uprave, u kojem su me isti optužili za krađu koju nisam počinila.Rekli su kako imaju snimku te krađe i svjedoke, ali naravno snimku nisu pokazali, niti su naveli koji su to svjedoci koji su me vidjeli.Dali su mi da potpišem otkaz i ja sam ga potpisala iako nisam ni znala što potpisujem od šoka.Mogu li ja s time izboriti bilo kakva prava ili podići tužbu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje,

Danas sam bila pozvana na razgovor s šeficom i direktorom iz uprave, u kojem su me isti optužili za krađu koju nisam počinila.Rekli su kako imaju snimku te krađe i svjedoke, ali naravno snimku nisu pokazali, niti su naveli koji su to svjedoci koji su me vidjeli.Dali su mi da potpišem otkaz i ja sam ga potpisala iako nisam ni znala što potpisujem od šoka.Mogu li ja s time izboriti bilo kakva prava ili podići tužbu?

 

Obrambeni "sistem" kod svih živih bića djeluje na način ,da negira nepoželjnu situaciju u kojoj se našao....odmah! Od kad Vam je netko dao ,nešto na potpis,što niste željeli potpisati...obranbeni sistem treba je reagirati.

Osim toga OTKAZ se ne potpisuje. Otkaz je volja jedne strane iz Ugovora. Na to upučuje i post g. G-mana da ste vjerojatno potpisali "sporazumni prestanak radnog odnosa" čime prestaju sve Vaše šanse da se sporite sa poslodavcem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija