Jump to content

Skripte


bunny

Preporučene objave

Stranica koju spominjete nije legalisova, vec ju je uredjivala Marijachi, inace korisnica ovog portala.

 

Legalis je promovirao tu stranicu i reklamirao ju, ali nema nikakvog utjecaja niti veze s njenim radom.

 

Probajte u marijachinom profilu vidjeti da li je javno objavila svoj e-mail, pa joj se javite. No cini mi se da je ona obavila svoje muke s pravosudnim....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedna nadobudna mama dvoje malih klinaca traži skripte za pravosudni. Ne trebam ustavno, radno i upravu jerbo sam se u državnoj službi barem toga riješila. Kako vidjeh da ovdje ima dobrih duša i supatnika, molim bilo koga da mi šibne materijale na mirtusha@gmail.com. U potrazi sam i za pitanjima i za zapravo svime pa ako imate koji savjet od kud i kako početi, samo dajte! Unaprijed zahvaljujem!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ciao kolege!!!!

prava je stvar vidjeto ovakvu solidarnost! svi smo na istoj barci..reklo bi se.

evo ja tek ulazim u more informacija o pravosudnom, neznam di se okrenuti. tako da mi je svaka pomoć dragocjena. jos mi otezava sto sam diplomirala izvan Hrvatske pa kao da sam na samom pocetku.

vidjela sam da neki imaju pribavljene skripte...pa vas dubokooooo molim da mi ih proslijedite.posaljite mi sve sta imate...SVE MI TREBA :-D:-);-)

hvala na solidarnosti, drugovi

posaljite na mail adriana-iuris@net.hr

tnx!!!

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utjerivaczakona je napisao:

Nedozvoljena uporaba autorskog djela ili izvedbe umjetnika izvođača iz čl.230 KZ-a??? :zabrana:

 

Šala mala

Znam ja da Legalis nije tako zafrkan

 

Vis, vis... to bi bilo zgodno. Pravne akte objavljene u NN proglasiti autorskim djelom.... para ko pljeve!

:-D:petpara::petpara::petpara:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok,

evo ja sam se tek registirala na legalisu iako ga već dugo čitam

 

do 1.10. idem na ucenje i voljela bi znati koje su skripte dobre jer sam već izgubljena među 1000 papira.

 

ako bi mi mogli poslati ih na mail bilicka68@gmail.com - bila bi jako zahvalna , jer kao sto tu pisete, ne mogu otvoriti stranicu sa skriptama.

 

unaprijed hvala

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Samo da svim zainteresiranim kazem da sam nabavila neke skripte,nisu lose,dobre su za ponavljanje gradiva.pa mi saljite svoje mailove tako da vam mogu proslijediti materijale.

Skripte su iz svih predmeta, i sastavljene su bas za polaganje pravosdudnog....(mozda ih vec imate,ali....)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Mariachi nas je napustila. Stranica je stvarno bila savrsena,ali nazalost vise nije dostupna.

Sigurno je svatko od vas sakupio ponesto materijala ili pak napravio sam svoje skripte.E pa sad....solidarnost ljudi.Mislim da bi stvarno mogli dijeliti ono sto imamo. Ja sam vec proslijedila sve sto imam, bilo bi fer od svih da naprave isto. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Poštovane Kolege,

 

molio bi sve koji imaju skripte, pitanja, potrebne zakone...bilo što za pravosudni ispit.

 

Ovih dana sam počeo spremati pravosudni ispit a nisam još došao do potrebne dokumentacije.

 

Zato bih vas sve molio da mi pošaljete na mail svu literaturu za pravosudni koji imate na moj mali: metkovcanin@yahoo.co.uk .

 

Molio bih vas za hitnost!

 

Unaprijed hvala svima!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Mi imamo viška prostora na našem serveru, spremni smo pomoći, te prikupiti i staviti sve skripte na web stranicu,tako da se izbjegne za ubuduće ovo ostavljanje maila adresa i nadanje da će netko i poslati pokoju skriptu :)

 

pa ako vam to odgovara, i spremni ste pomoći,pošaljite sve skripte koje imate na ovaj mail:

 

 

pravosudni@nasciturus.com

 

čim stignu prve skripte,stavit cemo ih online,i ovdje staviti linkove. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Netko je poslao prve skripte,pa smo to dodali online.

Kako budete slali skripte, tako ćemo raditi podjele po predmetima i to još malo bolje razraditi.

 

http://www.nasciturus.com/skripte-i-ispitna-pitanja/pravosudni-ispit/index.php

 

Zemljišne knjige;

http://www.nasciturus.com/skripte-i-ispitna-pitanja/pravosudni-ispit/zemljisne-knjige/download.html

 

GPP

http://www.nasciturus.com/skripte-i-ispitna-pitanja/pravosudni-ispit/gpp-skripta/download.html

 

Ukoliko bude kakvih problema,javite.....

 

I naravno nastavite slati te skripte ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Malo sam iznenađena sporošću korisnika da se odazovu na ponudu postavljanja skripti na nasciturusu. :-?

Nije moguće da su svi na godišnjem i da nitko ne uči.

Ajmo kolege supatnici, pošaljite skripte koje ste provjerili na nasciturusov mail. :idemo:

 

Imam neke skripte za koje ne znam jesu li aktualne te ću ih slati kako budem napredovala sa učenjem. Ali, za one koji spremaju za rok na jesen, to će biti prekasno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

http://www.nasciturus.com/skripte-i-ispitna-pitanja/upravno-pravo/upravno-pravo-skripta/download-2.html

 

skripta iz upravnog prava sto je poslala kolegica :palac:

 

ako imate neke skripte ili ispitna pitanja koja elite podjeliti sa ostalima, slobodno posaljite na pravosudni(majmun)nasciturus.com i stavit ćemo je na net da je svi mogu skinuti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MCM je napisao:

http://www.nasciturus.com/skripte-i-ispitna-pitanja/upravno-pravo/upravno-pravo-skripta/download-2.html

 

skripta iz upravnog prava sto je poslala kolegica :palac:

 

ako imate neke skripte ili ispitna pitanja koja elite podjeliti sa ostalima, slobodno posaljite na pravosudni(majmun)nasciturus.com i stavit ćemo je na net da je svi mogu skinuti

 

http://www.nasciturus.com/skripte-i-ispitna-pitanja/kpp/kpp-skripta/download.html

 

Skripta iz kpp-a

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija